Pomoc dla Polaków

Join other median communities around the world!
MY4SG4
Thunder Beetle
50 | 6
Common Supporter Badge
Donated 1 time
Chuckyy99 wrote:Panowie wszystko fajnie tylko jak rozwiązać problem "białego okna". Po kliknięciu przycisku "play" wyskakuje białe okno i nic się nie dzieje. Wersja oryginalna prosto z płytki nic dodatkowo nie instalowałem.


If you hit "PLAY" in the Median Launcher and the game starts up showing only a white window, try disabling "keep desktop composition" in Glide settings and/or make sure you are not trying to run the Launcher in compatibility mode with Windows XP. Try also restarting your PC. If this does not fix it, take a look here: Running Glide with Diablo II Patch 1.14.
_
Wyłącz tak jak jest tu ,nie uruchmiaj aplikacji - launchera z trybu kompatybilności WIN XP-zrestartuj PC też
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... emshow.JPG


- jak to nie pomoże to
https://us.battle.net/forums/en/bnet/topic/20743026092


Źródło pomocy:
viewtopic.php?f=42&t=22704
zazirbk
Skeleton
2 | 0
Witam, czy istnieje jakiś cennik, co ile kosztuje, za ile można sprzedać ? :)
Maaniek
Fallen
1 | 0
Pomocy dlaczego przy tworzeniu pokoju na battelnecie wywala mnie z powrotem ??
Magik
Stone Warrior
33 | 0
Cześć! :cheers:

Czy ktoś chętny do gry w MXL: Ultimative XVI?

► Show Spoiler
Magik
Stone Warrior
33 | 0
Magik wrote:Cześć! :cheers:

Czy ktoś chętny do gry w MXL: Ultimative XVI?

► Show Spoiler


Ponawiam propozycję. :D
Grisza
Skeleton
2 | 0
Hej, nie widziałem takiego problemu. Mianowicie loguje mnie bez problemu na serwer, widzę listę gier, mogę do nich bez problemu dołączyć, ale sam już nie mogę utworzyć gry w multi. Jak rozwiązać ten problem? Median instalowany na podstawce, beż żadnych innych modów

Pozdrawiam
User avatar
V_i_n_S
Thunder Beetle
52 | 1
Common Supporter Badge
Donated 1 time
Grisza wrote:Hej, nie widziałem takiego problemu. Mianowicie loguje mnie bez problemu na serwer, widzę listę gier, mogę do nich bez problemu dołączyć, ale sam już nie mogę utworzyć gry w multi. Jak rozwiązać ten problem? Median instalowany na podstawce, beż żadnych innych modów

Pozdrawiam



Jak zwykły relog i zmiana gs'a nie pomaga to załóż inną postać i nią załóż grę. Potem powinno wszystko wrócić do normy.
Grisza
Skeleton
2 | 0
Zmiana gsa? Trochę nie wiem o co chodzi, relog robiłem, inna postacią też próbowałem i nie zadziałało
User avatar
V_i_n_S
Thunder Beetle
52 | 1
Common Supporter Badge
Donated 1 time
Grisza wrote:Zmiana gsa? Trochę nie wiem o co chodzi, relog robiłem, inna postacią też próbowałem i nie zadziałało


W Medianie możesz sam wybrać serwer na którym grasz:
- na czacie wpisujesz komendę /server - wyskakują ci dostępne serwery, wybierasz ten najbliżej twojej lokacji
- wybierasz serwer wpisując na czacie komendę: /gs xx <-- gdzie dwa krzyżyki to numer serwera i enter
User avatar
darkstorm
Core Lord
384 | 0
Great Popularity Badge
Has a thread with over 50.000 views
Common Guide Badge
Created a complete character guide
Grisza wrote:Hej, nie widziałem takiego problemu. Mianowicie loguje mnie bez problemu na serwer, widzę listę gier, mogę do nich bez problemu dołączyć, ale sam już nie mogę utworzyć gry w multi. Jak rozwiązać ten problem? Median instalowany na podstawce, beż żadnych innych modów

Pozdrawiam

Jest czasami taki bug, który blokuje możliwość eksploatowania postaci na Sin War. Wymaga to zgłoszenia opiekunom serwera, po 24h problem powinien zniknąć.