Looking for Polish players to play Sigma

Join other median communities around the world!
boozek
Son of Lucion
733 | 31
Common Posting Badge
Posted over 1.000 messages
Common Popularity Badge
Has a thread with over 10.000 views
Common Love Badge
Earned over 20 cookies
Common Supporter Badge
Donated 1 time
Looking for Polish players to play Sigma.

Szukam Polskich graczy 20lat+. Dobrze jesli juz znaja podstawy Mediana.

planuje grac od 18:00 w Piatek do pozna w nocy
gram necro crossbow
discord boozek#2376
Edited by boozek 5 years.
sobotkaa
Cultist
23 | 0
ja bede z bracholem gral ,moze sie do Ciebie dolaczymy , ja gralem kiedys w mediana a brachol nie gral nigdy w ten mod :P 28/26 lat
User avatar
kicjov
Skeleton
3 | 0
Common Supporter Badge
Donated 1 time
Siema. lat mam 30, a w mediana bede dopiero zaczynal. W d2 gralem 10 lat wiec sadze ze i tu sobie dam rade. Posiadam tez paczke znajomych z kanalem discord wlasnie do grania na nowych ladderach.
qrkizckz
Imp
5 | 0
Great Supporter Badge
Donated 5 times
siema, ja będę grał w piątek na 100%, nawet zakupiłem sobie z tej okazji myszkę bez klikową, żebym mógł nakurwiać w nocy. Niestety nie będę mógł zacząć expic o 18:00 bo najpierw muszę dzieciaki położyć spać. (narobiło się to teraz trzeba cierpieć). Już od tygodnia nie wiem co mam robić bo czekam na sigme, zaraz mnie kurwica strzeli, dawać tego patha :D
qrkizckz
Imp
5 | 0
Great Supporter Badge
Donated 5 times
zapomniałem dodać że pewnie będę barbem grał. a co do necro bowa to widziałem że zmniejszyli ilość skrzałek ale zwiekszyli dmg. trochę grałem Necro bowem, bedzie kozak. wszystkimi postaciami bym naraz grał, szkoda że trzeba wybrać jedną, ale jestem nakręcony, japierdole :D joooo
qrkizckz
Imp
5 | 0
Great Supporter Badge
Donated 5 times
WIDOWMAKER:
Now no longer requires you to target a minion to shoot, mana cost increased
50% less projectiles. Weapon damage increased to 70% up from 40%


Kurwa nie trzeba kierować na miniony. zajebiście
User avatar
DoneQ
Cog
221 | 7
Common Popularity Badge
Has a thread with over 10.000 views
Siemanko, niestety mam już 8 do gry na start, ale możesz pisać pw w godzinach startu sigmy, to wtedy moge cię dodać i w późniejszym czasie można coś pograć jak już zacznie się typowe farmienie :D, oczywiście dobrze jak by był discord ^^, jak coś mam z 6/7 lat doświedczenia z medianem co do pierwszego posta, 23 lata i będę grał od godziny 17 do późnych godzin jak 3-4 rano w dniu startu.

Mój IGN: Rubachim
Discord: DoneQ
redicomerade
Abomination
140 | 10
Common Popularity Badge
Has a thread with over 10.000 views
Oo jest tu nas trochę, ja to solo niestety bo czas do gry nieregularny strasznie ale neutraldin będzie grany, to był kozak a teraz po buffach uuuuuu dwa razy vessel
User avatar
masochista
Core Lord
395 | 26
Common Love Badge
Earned over 20 cookies
Będę grał solo, ale jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania dotyczące podstaw/nie radził sobie z czymś to śmiało pisać, chętnie pomogę. Sam w Mediana gram od kiedy powstało Ultimative, czyli jakieś 4-5 lat.
MY4SG4
Thunder Beetle
50 | 6
Common Supporter Badge
Donated 1 time
Polskich graczy powinna spotkac mila niespodzianka- ale bez obietnic;) Milej zabawy w weekend ja najwczesniej w niedziele wieczorkiem dolacze.Trzymajcie sie i zachecajcie znajomych do gry!;)