Pomoc dla Polaków

Join other median communities around the world!
User avatar
darkstorm
Core Lord
384 | 0
Great Popularity Badge
Has a thread with over 50.000 views
Common Guide Badge
Created a complete character guide
V_i_n_S wrote:
darkstorm wrote:
V_i_n_S wrote:Cześć, Panowie jedno pytanie. Nie mogę się nigdzie dokopać do tej informacji. Jest Możliwość grania na windowed full screenie?
Jeżeli tak to będę wdzięczny za instrukcję, ewentualnie link. Z góry dziękuję.


w poprzednich medianach wystarczylo utworzyc skrot od pliku rozruchu gry ,,.exe" i dopisac do formuly:
,,....exe"<spacja> - w
by dzialalo.


Stary patent z D2, niestety tutaj tworzy małe okno a nie okno full screen. :(


jest mod, oj bosz... zwieksza wlasnie pole widzenia w grze, ale on wlasnie nie dziala z mxl. jak jest z sigma? nie wiem.
User avatar
V_i_n_S
Thunder Beetle
52 | 1
Common Supporter Badge
Donated 1 time
darkstorm wrote:
V_i_n_S wrote:
darkstorm wrote:
V_i_n_S wrote:Cześć, Panowie jedno pytanie. Nie mogę się nigdzie dokopać do tej informacji. Jest Możliwość grania na windowed full screenie?
Jeżeli tak to będę wdzięczny za instrukcję, ewentualnie link. Z góry dziękuję.


w poprzednich medianach wystarczylo utworzyc skrot od pliku rozruchu gry ,,.exe" i dopisac do formuly:
,,....exe"<spacja> - w
by dzialalo.


Stary patent z D2, niestety tutaj tworzy małe okno a nie okno full screen. :(


jest mod, oj bosz... zwieksza wlasnie pole widzenia w grze, ale on wlasnie nie dziala z mxl. jak jest z sigma? nie wiem.



dzięki za chęci, będę szukał dalej bo wiem na 100% że ta opcja jest dostępna. pozdro
baranek
Imp
4 | 0
pytanie.
co robić z niepotrzebnymi unikatami??
jak ulepszać te potrzebne??
jak wam się sigma podoba? dla mnie ekstra.
User avatar
darkstorm
Core Lord
384 | 0
Great Popularity Badge
Has a thread with over 50.000 views
Common Guide Badge
Created a complete character guide
baranek wrote:pytanie.
co robić z niepotrzebnymi unikatami??
jak ulepszać te potrzebne??
jak wam się sigma podoba? dla mnie ekstra.


w ubieglych medianach mozna bylo robic nastepujace czynnosci:
1) mozna je bylo mixowac na arcane shardy / crystale, celem otrzymania tych drugich,
2) mozna je bylo mixowac na tzw. ,,sigi" cathalystem of learning, ktorymi pozniej mozna bylo handlowac
3) sacred uniques mozna bylo rollowac przy uzyciu enchanted crystals( czy jak je zwano) na tzw. ,,Void" uber( Abyss albo jakos tak obecnie) przeksztalcajac w inne tego samego typu bazowego przedmiotu
Dumanthar
Skeleton
2 | 0
Witam,może mi ktoś napisać jak zmienić język w modzie?Plik z tłumaczeniem mam w odpowiednim folderze ale w opcji wyboru w launcherze nie mogę innych języków wybrać,tylko angielski.Wersja gry angielska.
MY4SG4
Thunder Beetle
50 | 6
Common Supporter Badge
Donated 1 time
darkstorm wrote:
baranek wrote:pytanie.
co robić z niepotrzebnymi unikatami??
jak ulepszać te potrzebne??
jak wam się sigma podoba? dla mnie ekstra.


w ubieglych medianach mozna bylo robic nastepujace czynnosci:
1) mozna je bylo mixowac na arcane shardy / crystale, celem otrzymania tych drugich,
2) mozna je bylo mixowac na tzw. ,,sigi" cathalystem of learning, ktorymi pozniej mozna bylo handlowac
3) sacred uniques mozna bylo rollowac przy uzyciu enchanted crystals( czy jak je zwano) na tzw. ,,Void" uber( Abyss albo jakos tak obecnie) przeksztalcajac w inne tego samego typu bazowego przedmiotu


Unikaty przepalasz Przedmiotem uzyskanym po zabiciu Kowala w kostce wrzucasz maks do 10 przedmiotów i uzyskujesz odłamki arkany (Zadanie od Charsi)
Dodam do opisu że trzeba połączyć w kostce przy następnej wersji spolszczenia

Image



5 odłamków Arkany połączonych w kostce daje Kryształ Arkany- który używasz np. do Ulepszania przedmiotów lub do Skrótu
W kostce :
a)Misktura życia + 2 Krzyształy Arkany = Laska Horradrimów
b)Mikstura many + 2 Kryształy Arkany = Wola Khalima

Więcej tutaj
https://docs.median-xl.com/doc/items/cube
klucz " Arcane Crystal " informacje co można za jego pomocą stworzyć

Co do Sigmy to jest dla mnie najlepszy H/S wszechczasów

Dumanthar wrote:Witam,może mi ktoś napisać jak zmienić język w modzie?Plik z tłumaczeniem mam w odpowiednim folderze ale w opcji wyboru w launcherze nie mogę innych języków wybrać,tylko angielski.Wersja gry angielska.

Mnie na ten moment pomaga pełna reinstalacja gry i moda. :(
przed instalacją moda umieść go już w folderze Upewnij się że masz w głównym folderze Diablo 2 a potem w ustawieniach powinna być opcja wyboru na j.polski
Osobiscie używam polskiej wersji z BN 1.14b (windows 10)
Postaraj się pobrać ze źródła tutaj z Forum pli mpq - plik musi pozostać niezmienny nazwa itp.
viewtopic.php?f=4&t=22977
EDIT: do Pliku zostały dodane Fonty z wersji Angielskiej - gdyby ktoś miał taką instalkę;) Może pomoże
baranek
Imp
4 | 0
macie median sigma po polsku?
jak ?:)
MY4SG4
Thunder Beetle
50 | 6
Common Supporter Badge
Donated 1 time
baranek wrote:macie median sigma po polsku?
jak ?:)


http://get.median-xl.com/launcher/trans ... ang-pl.mpq pobierasz - wklejasz do glownego katalogu Diablo 2 w launcherze ustawiasz na polski (prawy górny róg - korba ustawienia i language)
User avatar
darkstorm
Core Lord
384 | 0
Great Popularity Badge
Has a thread with over 50.000 views
Common Guide Badge
Created a complete character guide
jakie sa nowe umiejetnosci w sigme, ktorych nie bylo w poprzednim ladderze? ktos moglby byc uprzejmy je wymienic?
arnixer
Fallen
1 | 0
Witam jestem świeży w tej modyfikacji jak dołączyć do gry na multi ? Jedyne serwery jakie widzę to te stworzone przez graczy i zawsze tam jest po 1 osobie nie wiem o co chodzi . Proszę o rozjaśnienie mojego umysłu w tej sprawie.