Pomoc dla Polaków

Join other median communities around the world!
felekkkk1
Fallen
1 | 0
Proszę o pomoc bo już tracę wiarę po zainstalowaniu lunchera i po kliknięciu PLAY wychodzi i wchodzi w luncher jeszcze raz zamiast w grę..
User avatar
Darkstorn
Rust Claw
87 | 1
Common Popularity Badge
Has a thread with over 10.000 views
@felekkkk1 zawsze łatwiej jest radzić, gdy zrobisz screena ;)

Czy poza błędem wyświetla się jakikolwiek komunikat?
HashtagSavl
Destroyer
6 | 0
Siemka

Jacyś aktywni gracze jeszcze są? :)
User avatar
Darkstorn
Rust Claw
87 | 1
Common Popularity Badge
Has a thread with over 10.000 views
Tak, ja. O co chodzi?
plastronix
Skeleton
3 | 0
Witam.

Powróciłem sobie do D2 bo już mam dość tego D3.

Wgrałem MedianXL bez problemu, dodałem sobie spolszczenie do niego dla wygody.
Mam pytanie odnośnie sprzedaży przedmiotów. Wszystkie jakie zdobywam to jest max do 200 golda za sprzedaż. Zazwyczaj jest to 1 albo 5.

Kiedy chcę odkupić ten przedmiot to cena jego jest już po 900 i lepiej. Chodzi o przedmioty żółte itd.
Te zwykłe też po sprzedaży mają wyższą cenę odkupienia niż to co ja na nich zarabiam.

Ok rozumiem, że wszystko zostało przerobione ale tego złota tez wypada po np. 4, 10, czasami jak z Krwawej Orlicy to mi ok 400 wypadło. Czyli tak prawdę mówiąc bez szału. Ceny zakupu u Cheeda na Handlu tym droższym tez sporo podniesione. Amulet to u niego 200 tyś koszt.

Jest jakiś mod żeby poprawić te ceny ?
paolo12
Cog
203 | 18
plastronix wrote:Witam.

Powróciłem sobie do D2 bo już mam dość tego D3.

Wgrałem MedianXL bez problemu, dodałem sobie spolszczenie do niego dla wygody.
Mam pytanie odnośnie sprzedaży przedmiotów. Wszystkie jakie zdobywam to jest max do 200 golda za sprzedaż. Zazwyczaj jest to 1 albo 5.

Kiedy chcę odkupić ten przedmiot to cena jego jest już po 900 i lepiej. Chodzi o przedmioty żółte itd.
Te zwykłe też po sprzedaży mają wyższą cenę odkupienia niż to co ja na nich zarabiam.

Ok rozumiem, że wszystko zostało przerobione ale tego złota tez wypada po np. 4, 10, czasami jak z Krwawej Orlicy to mi ok 400 wypadło. Czyli tak prawdę mówiąc bez szału. Ceny zakupu u Cheeda na Handlu tym droższym tez sporo podniesione. Amulet to u niego 200 tyś koszt.

Jest jakiś mod żeby poprawić te ceny ?

Po prostu idź dalej. Złoto wypada z potworów w większej ilości w kolejnych aktach/poziomach trudności. Na Hell dropy rzędu 5000 -7000 + to norma. Jeżeli potrzebujesz złota w pierwszym akcie - poluj na potwory w podziemnym przejściu do drzewa Innifusa.
plastronix
Skeleton
3 | 0
A jeszcze jedno pytanko odnośnie kostki horadrimów. Jakiś filmik gdzieś ? Opis ?
Pamiętam że 3 Mikstury Wzmocnienia dawały 1 Mikstura Pełnego Wzmocnienia a tutaj to nie działa :(
I tak robić mixy skoro nie ma zwoi portalu i identyfikacji ??
plastronix
Skeleton
3 | 0
I ostatnie już :D Jak wyjmować Runy z przedmiotów i kamienie ??
paolo12
Cog
203 | 18
https://docs.median-xl.com/doc/items/cube
Tu masz listę wszystkich "receptur" kostki. Mixów ni ma :( . Wyjmowanie kamieni = przedmiot z kamieniem + szary "oil of disjunction" of handlarza w mieście. Runy bez słów runicznych tak samo. Słowa runiczne = przedmiot że słowem runicznym + oil of disjunction + (3 X dowolny perfekcyjny kamień).
whiteagle76
Destroyer
7 | 0
Common Popularity Badge
Has a thread with over 10.000 views
Witajcie. mam problem na piekle z wyzwaniem ITH. Kiedy już go zabijam zawiesza mi się gra i nic nie mogę zrobić. Co może być przyczyną ??