Pomoc dla Polaków

Join other median communities around the world!
Magik
Stone Warrior
33 | 0
darkstorm wrote:
Grisza wrote:Hej, nie widziałem takiego problemu. Mianowicie loguje mnie bez problemu na serwer, widzę listę gier, mogę do nich bez problemu dołączyć, ale sam już nie mogę utworzyć gry w multi. Jak rozwiązać ten problem? Median instalowany na podstawce, beż żadnych innych modów

Pozdrawiam

Jest czasami taki bug, który blokuje możliwość eksploatowania postaci na Sin War. Wymaga to zgłoszenia opiekunom serwera, po 24h problem powinien zniknąć.


bywa, sam tak mialem ze przez tydzien moglem tylko pisac na czacie ze znajomymi bo nikomu z modteam nie chcialo sie wyciagnac mojej postaci z ,,pustki"...
:bounce:
Magik
Stone Warrior
33 | 0
A, przy okazji rozpocznijmy tutaj nową tradycję - wrzucajmy jakieś nasze screeny z gry! :flip: :flip: :flip:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

btw, tez macie ten bug ze giniecie i dalej wasze postacie stoja w grze? :bounce:
DarkVader
Fallen
1 | 0
Widzę załapałem się nawet na jednym screenie :D I nie, nigdy takiego buga nie miałem, zabójczynia również nigdy się nie zdarzyło.
Magik
Stone Warrior
33 | 0
No mi zdarza się nagminnie. -.-
nowe screeny!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
xerex543
Imp
4 | 0
Ktoś chętny do pomocy w grze :( mało rozumiem z tego poradnika ale coś rozumiem :p
Magik
Stone Warrior
33 | 0
xerex543 wrote:Ktoś chętny do pomocy w grze :( mało rozumiem z tego poradnika ale coś rozumiem :p

Z chęcią pomogę :bounce:
ale nie wiem... w czym konkretnie :?: :-]

Zadawaj tutaj pytania, co?
xerex543
Imp
4 | 0
Chodzi konkretnie o RW co to wgl jest :P viewtopic.php?f=40&t=35855 tutaj w poradniku nie rozumiem zabardzo o co chodzi w rekawicach że mam zrobić te rune i dodać do rękawic czy co :P
xerex543
Imp
4 | 0
Magik wrote:
xerex543 wrote:Ktoś chętny do pomocy w grze :( mało rozumiem z tego poradnika ale coś rozumiem :p

Z chęcią pomogę :bounce:
ale nie wiem... w czym konkretnie :?: :-]

Zadawaj tutaj pytania, co?

chodzi też o przedmioty w mid game w tym samym poradniku viewtopic.php?f=40&t=35855
- weapon: Tainted crafted wand + necro shield combo;
- for the wand you want to shoot for + 5 necromancer skills and high minion damage;
- for the shield you want to shoot for + 5 necromancer skills and high minion damage;
troche nie zabardzo rozumiem co mam zrobić by to zdobyć
Magik
Stone Warrior
33 | 0
xerex543 wrote:
Magik wrote:
xerex543 wrote:Ktoś chętny do pomocy w grze :( mało rozumiem z tego poradnika ale coś rozumiem :p

Z chęcią pomogę :bounce:
ale nie wiem... w czym konkretnie :?: :-]

Zadawaj tutaj pytania, co?

chodzi też o przedmioty w mid game w tym samym poradniku viewtopic.php?f=40&t=35855
- weapon: Tainted crafted wand + necro shield combo;
- for the wand you want to shoot for + 5 necromancer skills and high minion damage;
- for the shield you want to shoot for + 5 necromancer skills and high minion damage;
troche nie zabardzo rozumiem co mam zrobić by to zdobyć


Dobra, już łapię. Sorry, nie było mnie wcześniej :P

Istnieją kapliczki, opisane na początku tego tematu w miejscu poświęconym crafted items . Są to ,,krzyże", inspirowane kapliczkami z ,,Diablo 1", dzięki którym możesz losować itemy. Tak jak w poradniku, tak i obecnie -
wkładasz kapliczkę do kostki, dodajesz rare crafted sacred item i mixujesz tak długo, aż wyjdzie to, co chcesz.

Może to potrwać...
Tainted oznacza typ kapliczki. Jest ich wiele. Tainted to pewnie pod summonera bo daje ona duży boost do summoned minion characteristics.
Czy pomogłem? :flip:
xerex543
Imp
4 | 0
Magik wrote:
xerex543 wrote:
Magik wrote:
xerex543 wrote:Ktoś chętny do pomocy w grze :( mało rozumiem z tego poradnika ale coś rozumiem :p

Z chęcią pomogę :bounce:
ale nie wiem... w czym konkretnie :?: :-]

Zadawaj tutaj pytania, co?

chodzi też o przedmioty w mid game w tym samym poradniku viewtopic.php?f=40&t=35855
- weapon: Tainted crafted wand + necro shield combo;
- for the wand you want to shoot for + 5 necromancer skills and high minion damage;
- for the shield you want to shoot for + 5 necromancer skills and high minion damage;
troche nie zabardzo rozumiem co mam zrobić by to zdobyć


Dobra, już łapię. Sorry, nie było mnie wcześniej :P

Istnieją kapliczki, opisane na początku tego tematu w miejscu poświęconym crafted items . Są to ,,krzyże", inspirowane kapliczkami z ,,Diablo 1", dzięki którym możesz losować itemy. Tak jak w poradniku, tak i obecnie -
wkładasz kapliczkę do kostki, dodajesz rare crafted sacred item i mixujesz tak długo, aż wyjdzie to, co chcesz.

Może to potrwać...
Tainted oznacza typ kapliczki. Jest ich wiele. Tainted to pewnie pod summonera bo daje ona duży boost do summoned minion characteristics.
Czy pomogłem? :flip:

Teraz to już jestem w late game :mrgreen: :mrgreen: i nie wiem czy lepiej dawać jevels czy runy do slotów ? mam 120 lvl necro summoner i okolo 100k def to dobrze ?