Pomoc dla Polaków

Join other median communities around the world!
User avatar
darkstorm
Core Lord
384 | 0
Great Popularity Badge
Has a thread with over 50.000 views
Common Guide Badge
Created a complete character guide
arnixer wrote:Witam jestem świeży w tej modyfikacji jak dołączyć do gry na multi ? Jedyne serwery jakie widzę to te stworzone przez graczy i zawsze tam jest po 1 osobie nie wiem o co chodzi . Proszę o rozjaśnienie mojego umysłu w tej sprawie.


Sprawdz najpierw czy jestes w stanie polaczyc sie z Sin War. Z tego co piszesz wynika ze raczej tak, ale ciezko to ocenic...
Mozesz zrobic screena z gry by pokazac nam co kryje sie za pojeciem ,,stworzone przez graczy i zawsze jest tam po 1 osobie" ?
Wyglada na to ze masz na mysli tzw ,,rooms'', ktore moze otworzyc kazdy gracz na sin war by rozpoczac gre. Do takiego pokoju mozesz dolaczyc, mozesz zrobic wlasny, zaprosic innych graczy do wspolnej zabawy lub tez grac samodzielnie. Pokoj, podczas tworzenia moze byc chroniony haslem blokujacym dostep niepowolanym graczom.

Czekamy na jakis obrazek by zobaczyc co widza oczy nowicjusza w grze MXL:S.
kroko91
Skeleton
3 | 0
A mi wyskakuje ze nie mozna rozpoznac mojej wersji gry gdy chce wejsc na mp ;x
User avatar
darkstorm
Core Lord
384 | 0
Great Popularity Badge
Has a thread with over 50.000 views
Common Guide Badge
Created a complete character guide
a czy nie nadpisales plikow gry ze starszym modem? czasami mialem taki problem gdy nadpisywalem mod modem.
User avatar
darkstorm
Core Lord
384 | 0
Great Popularity Badge
Has a thread with over 50.000 views
Common Guide Badge
Created a complete character guide
fiodorson wrote:Nie moge znalezc Warriva w pierwzym akci, ktos inny ma ten problem.


ten problem pojawia sie dosc czesto. podobno pomaga reinstalacja gry.
kroko91
Skeleton
3 | 0
problem rozwiązany, miałem jakiegos moda wgranego i dla tego nie dzialalo, a z drugiej strony pytanie to gdzie najwiecej rodakow gra? ;)
TOPSZN
Fallen
1 | 0
Cześć,

Mam problem, otóż ściągnąłem sobie moda, zainstalowałem go, ale niestety gra mi się nie odpala. Zaraz po naciśnięciu przycisku Play, gra wchodzi w stan brak odpowiedzi. Instalowałem grę na nowo, ale problem nie ustąpił, Jakieś porady ?
baranek
Imp
4 | 0
jak z uberami w sigma?
50-60 - tran athula.
co dalej??
kroko91
Skeleton
3 | 0
TOPSZN wrote:Cześć,

Mam problem, otóż ściągnąłem sobie moda, zainstalowałem go, ale niestety gra mi się nie odpala. Zaraz po naciśnięciu przycisku Play, gra wchodzi w stan brak odpowiedzi. Instalowałem grę na nowo, ale problem nie ustąpił, Jakieś porady ?


Moze twoj system jest nie zgodny , sproboj trym zgodnosci ustawic i by uruchamiało jako administrator powinno pomóc.
MY4SG4
Thunder Beetle
50 | 6
Common Supporter Badge
Donated 1 time
baranek wrote:jak z uberami w sigma?
50-60 - tran athula.
co dalej??

Zabij mefisto na koszmarze.Otworzysz portal do Ennead Challenge (Kurast 3000 ba) po Zabiciu nekromanty dostaniesz item heroic torch-transmutuj go w kostce a dostaniesz Talizman dla twojej Postaci (class charm)
Chuckyy99
Fallen
1 | 0
Panowie wszystko fajnie tylko jak rozwiązać problem "białego okna". Po kliknięciu przycisku "play" wyskakuje białe okno i nic się nie dzieje. Wersja oryginalna prosto z płytki nic dodatkowo nie instalowałem.